Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

 

Sitemizde yer alan "TALEP FORMU" linkleri yardımıyla talep formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıda yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak da taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

E-posta: artezdanismanlik@gmail.com

Telefon/Whatsapp: 0(505) 326 84 16

                                    

Neden Sizinle Çalışmalıyım?

Akademik çalışma gibi bilgi ve birikim isteyen bir konuda, yaptığı işin gerçekten uzmanı olan kişilere güvenmenizi önermekteyiz. Tez Danışmanlığı konusunda piyasada merdiven altı diye tabir edilen çok sayıda "merkez" bulunmaktadır. Eğer gerçekten nitelikli bir kadroyla çalışmazsanız, yaptığınız iş akademik olarak özgün olmayacaktır. Buna ek olarak bu gibi merdiven altı tez yazan yerlere para kaptırılması da söz konusu olabilmektedir. Akademik çalışmanız süresince ve sonrasındaki talepleriniz doğrultusunda size kaliteli danışmanlık hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.      

Çalışmayı Yapmaya Ne Zaman Başlayacaksınız?

“Talep Formu” ya da mail/whatsapp üzerinden alınan talepleriniz değerlendirildikten sonra sizinle iletişime geçilerek bir çalışma takvimi belirlenecektir. Çalışma sürecine dair tüm ayrıntılar belirlendikten sonra sizden onay alınarak, fiilen akademik danışmanlık hizmetimiz başlamaktadır.

Çalışma Sonucu Nasıl Gönderilecek?

Çalışmanız tamamlandığında, belirttiğiniz e-posta adresine, kapıda teslim veya aynı şehirde iseniz elden teslim edilecektir.

Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Çalışmalarımız parçalar/bölümler halinde teslim edilmektedir. Bu sürede sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda danışman hocalarımız çalışmayı şekillendirmektedir. Çalışma süreci ve şekli sizin bilginiz/isteğiniz doğrultusunda ilerlemektedir. Bu sebeple çalışmanın beğenilmemesi durumu çok nadiren karşılaşılan bir durumdur. Ama yine de böyle bir durum olması durumunda danışman hocalarımıza taleplerinizi ileterek (çalışma teslim edildikten sonra dahi) gerekli revizelerin yapılması söz konusudur.    

Gizlilik İlkenizi Açıklar Mısınız?

Yaptığımız tüm çalışmalar gizlilik politikamız gereğince tamamlıyoruz. Kişisel bilgilerinizin hiçbir kişi ve kurumla paylaşılmayacağının garantisini veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi sizlere daha iyi hizmet vermek ve iletişimimizi kuvvetlendirmek için talep edebiliriz. Ancak bu bilgileri paylaşmak zorunda değilsiniz. Kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız durumunda bu bilgilerin korunması için gerekli fiziki, teknik ve idari önlemler alınmıştır.

Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

Ücretlendirme Neye Göre Yapılıyor?

Talep edeceğiniz çalışmanın ücretlendirilmesi birçok faktöre göre değişebilmektedir.

Ücretlendirmeyi Etkileyen Temel Ögeler Şunlardır:

  • Çalışmanın Alanı,

  • Çalışmanın Türü,

  • Çalışmanın Sayfa Sayısı,

  • Çalışmanın Kapsamı,

  • Çalışmanın Hangi Dilde Hazırlanacağı,

  • Çalışmanın Kaynak Çalışması Gerektireceği,

  • Çalışma İçin Ne Kadar Zaman ve Emek Harcamak Gerekeceği İle Söz Konusu Emeğin Gerektirdiği Uzmanlık Derecesi,

  • Çalışmanın Teslim Tarihi,