• Artez Danışmanlık

Tez Yazdırma Fiyatları

Güncelleme tarihi: 6 May 2021

Tez Yazdırma Fiyatları

Tez yazdırma fiyatları, çalışmaya akademik destek sağlayacak uzmanların belirlediği ölçütlere göre değişebilmektedir. Ancak genel olarak tez yazdırma fiyatları, söz konusu çalışmanın zorluk derecesine, çalışmada sayısal analiz bulunup bulunmamasına ve teslim edilmesi gereken süreye bağlı olarak değişmektedir. Bunların yanı sıra akademik çalışmayı yapabilmek için ihtiyaç duyulan kaynaklara erişim zorluğu/kolaylığı da tez yazdırma fiyatları üzerinde etkilidir. Tez yazdırma ücretlerinin kimi merkezlerde oldukça düşük fiyatlardan yapılacağı taahhüt edilebilmektedir. Ancak bu durum bilimsel hırsızlık da denilen intihal oranları yüksek çalışmalar olabilmektedir. Buna ek olarak böyle çalışmalar hiçbir akademik değeri olmayan çöp çalışmalar olmaktadır. Bu sebeple tez yazdırma fiyatlarını değerlendirirken bu konuya dikkat edilmesi önemli bir husustur.


Tez yazımı konusunda akademik danışmanlık desteği almak isteyen kişiler, sağdan soldan kopyala yapıştırla yapılmamış, akademik bir değeri olan, intihal oranı resmi sınırlar içerisinde olan özgün bir tez sahibi olmak istiyorlarsa kişiye özel bir danışmanlık olan bu hizmetin (tez yazdırma ücretlerinin) fiyatlarını ona göre değerlendirmelidirler.

Artez Danışmanlık olarak tez yazdırma konusunda akademik destek almak isteyen kişilere kaliteli ve özgün bir çalışma sunmanın yanı sıra onlara uygun fiyatlı teklifler sunmak da temel hedefimizdir. Bu bağlamda Artez Danışmanlık tarafından sunulan fiyat teklifleri, gerçekçi olarak belirlenmiş olan tez yazdırma fiyatlarıdır.

Tez yazdırma konusunda danışmanlık talep eden kişilerin doğal olarak en uygun fiyatı araması normaldir. Ancak bu durumda olan kişilerin yayınlayacakları tez ya da makalelerinde bilimsel olarak hırsızlık olması ihtimalini de düşünmeleri gerekmektedir. Bu sektörde faaliyet gösteren ve "aşırı ucuz" fiyatlar sunan merkezlere danışanların şüpheyle yaklaşmaları gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Kariyer basamaklarını tırmanabilmek için kullanılan vasıtalardan olan yüksek lisans, doktora ya da uzmanlık eğitimleri sırasında yayınlayacağınız tezler bir ömür boyu kayıt altında olacaktır. Bu sebeple böyle önemli bir konuda en önemli kriterinizin tez yazdırma fiyatları olmaması önemli bir konudur.

Artez Danışmanlık olarak size danışmanlık talep ettiğiniz çalışmayla ilgili kaliteli, özgün ve uygun fiyatlı teklifler sunacağımız garanti ediyoruz. Tez yazdırma fiyatları, tez hazırlama fiyatları, makale yazdırma fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.