• Artez Danışmanlık

Tez Yazımı

Tez Yazımı

Her akademik çalışmanın belirli kural ve şablonlara bağlı kalınarak hazırlanması büyük önemdedir. Yapılan bir ödev çalışması, lisans bitirme projesi hazırlama ise ayrı yüksek lisans tez hazırlaması ise ayrı kural ve şablonlar geçerlidir. Konu yüksek lisans tezi ve doktora tezi hazırlama olduğunda uyulması gereken kurallar da daha ayrıntılı hale gelmektedir. Tez yazımı bir akademik profesyonellik işidir. Her düz yazı ve metin yazarlığı tarzı işler yapan kişiler tez yazamaz. Tez yazımı her şeyden önce bir akademik bilgi birikimi gerektirmektedir. Buna ek olarak bir akademik çalışmanın nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi ve deneyim sahibi olunmalıdır.


​Tez yazımı ya da tez yazdırma sektörü akademik çalışmalarına yeterli zamanı ayıramayan kişilerin taleplerinden doğmuş bir sektördür. Ancak tez yazımı konusunda hizmet verdiğini iddia eden her tez merkezine de güvenmemek gerektiğini buradan belirtmek bir yükümlülüktür. Bu sektörün önde gelen güvenilir merkezlerinden olan ARTEZ Akademik Danışmanlık Merkezi olarak yüksek lisans tez çalışmalarınızın sorunsuz olarak hazırlanmasında en güvenilir yardımcınızız.

Tez nasıl yazılır ve tez nasıl hazırlanır gibi sorulara en iyi yanıtın profesyonel bir ekip yardımıyla olduğuna inanıyoruz. Tez yazımı konusunda konunun belirlenmesinden, araştırma sorusunun belirlenmesinden, hipotezlerin oluşturulmasından, literatür taramasına, sayısal analizlerin yapılmasına, tezin sonuçlandırılması ve değerlendirilmesine kadar tüm aşamalarda kaliteli bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyulabilmektedir.

ARTEZ Akademik Danışmanlık Merkezinin deneyimli hocaları tarafından çeşitli aşamalarda destek olunan tez çalışmaları tarafınıza son kontrolleri de yapılarak teslim edilmektedir. Bu aşamadan sonraki ihtiyaçlarınız revize taleplerinizde de her zaman yanınızdayız. Buna ek olarak hazırlanan çalışmalar sizin çalışmalarınız olması sebebiyle istediğiniz ve gerekli gördüğünüz düzeltme ve değişiklikleri yapabilmektesiniz. ARTEZ Danışmanlık olarak tez yazımı konusunda sektörde öncü bir hizmet sunulmaktadır.

Etiketler: Tez yazımı, Ödev çalışması, lisans projesi hazırlama, yüksek lisans tez hazırlama, doktora tez yazımı, tez nasıl yazılır, tez nasıl hazırlanır?,